Sayfalar

20 Nisan 2011 Çarşamba

Fotoğraf Dergileri

Faydalı bulduğum aşağıdaki bazı online fotoğraf dergilerini sizinle de paylaşmak isterim...


6GEN Fotoğraf Dergisi
Ekranınızda sayfalarını çevirerek okuyabileceğiniz bir diğer fotoğraf dergisi de 6GEN. İçeriğinde faydalı bilgilerin, röportajların ve portfolyoları bulabileceğiniz bu dergiyi de zevkle takip edeceğinizi söyleyebilirim.fotoritim

Sayfalarını çeviremeseniz de zevkle takip edeceğiniz fotoğraf dizilerine bu dergi ile ulaşabilirsiniz. Birçok fotoğrafı hikayeleri ile okumanın zevkine varacağınızı söyleyebilirim.fotoğraf dergisi

Zevkle takip edebileceğiniz yazıların yayınlandığı bir diğer dergi de adı üzerinde "fotoğraf dergisi"... Bu dergide de yine çok güzel makale, röportaj ve gezi notlarının yanında ustaların portfolyolarına ulaşabilirsiniz.


ANADOLU FOTOĞRAF DERGİSİ

"Bir Işık da Sen Yak Anadolu'da" sloganıyla yayın hayatına yeniden merhaba diyen "ANADOLU FOTOĞRAF DERGİSİ", daha ilk sayısından takip edilesi yazı dizilerine ve fotoğraflarına gebe olduğunu gösteriyor. Zevkle takip edeceğinizi umduğum bu dergide fotomakalelerinden, röportajlara ve yarışma duyurularına kadar ilginizi çekebileceğini düşündüğüm bir çok yazıya ulaşabilirsiniz.


FotoNO1

- FotoNO1, aslında bir fotoğraf paylaşım sitesi... Özellikle üye olduğunuzda(ücretsiz), uzmanların fotoğraf yorumlarına ve eğitici makalelerine ulaşabilirsiniz.


Aşağıdaki linklerden de, naçizane fotoğraf çekme denemelerime ulaşabilirsiniz:

http://www.flickr.com/photos/ali_kemal/http://www.fotokritik.com/kullanici/Ali_Kemal/portfolyo/ali kemal taşçı

Hiç yorum yok: